خوش آمدید کاربر میهمان | سبد خرید | ورود به سیستم | ثبت نام
با استفاده از «جستجوی پیشرفته» (واقع در سمت راست)، محصولات مورد نظر خود را بیابید.
بدون قیمت
موجود است

دوربین دیجیتال کولپیکس NIKON DIGITAL COOLPIX L830

نیکون :: Nikon

لنز نیکور با بزرگنمایی اپتیکال 34 برابر اجازه می دهد که تصاویر کلوزآپ بسیار با کیفیتی از سوژه های متحرک واقع در فواصل دور گرفته و نیز عملکرد زوم دقیق دینامیک به شما اجازه می دهد که قدرت زوم را تا 68 برابر افزایش داده بدون اینکه وضوح بالای تصویر را از دست بدهید . به لطف وجود عملکرد موثر کاهش دهنده لرزش در لنز و نیز هند گریپ عالی دوربین حتی در هنگام بزرگنمایی کامل نیز می توانید تصاویری بدون محو شدگی ثبت کنید .

بدون قیمت
موجود است

دوربین دیجیتال کولپیکس NIKON DIGITAL COOLPIX P530

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود نیست

دوربین دیجیتال کامپکت Coolpix S3500

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود است

دوربین دیجیتال کامپکت Coolpix S2700

نیکون :: Nikon


دوربین باریک و دوست داشتنی با زوم 6 برابر و واید انگل 26 میلی متر

عکاسی با این دوربین برای همه بسیار آسان است . لنز زوم نیکور با بزرگنمایی اپتیکال 6 برابر که از واید انگل 26 میلی متر تا تله فوتوی 156 میلی متر را پوشش می دهد همراه با عملکردهای بسیار آسان و کاربرپسند ، با این مشخصات عکاسی کردن با این دوربین برای همگان بسیار آسان و لذت بخش است .


عملکردهای عکسبرداری و ویرایش تصویر متنوع

در هنگام عکسبرداری یا فیلم برداری با استفاده از جلوه های ویژه ای همچون : ملایم کردن ، سپیای نوستالژیک ، انتخاب رنگ ، مونوکروم پرکنتراست و .. اهدافتان را بیان کنید . این عملکرد را می توانید حتی بر روی عکسهایی که قبلاً گرفته اید هم اعمال کنید .


قدرت تصویر برداری عالی با 16 مگاپیکسل موثر

حسگر تصویر CCDاین دوربین 16 مگاپیکسل موثر برای ثبت تصاویری بسیار واضح و دارای جزئیات دقیق ارائه می کند . با کمک پردازشگر تصویر قدرتمند EXPEED C2تصاویر به سرعت پردازش شده و با نهایت و فاداری نسبت به سوژه اصلی ثبت می شوند .


انتخابگر اتوماتیک صحنه به آسانی بهترین حالت ممکن را انتخاب می کند .

همه می توانند به آسانی از هر سوژه ای که می خواهند عکسبرداری کنند . انتخابگر اتوماتیک صحنه از بین 6 حالت صحنه موجود (پرتره ، پرتره در شب ، منظره ، منظره در شب ، ضد نور یا کلوزآپ ) و براساس سوژه یا صحنه ای که از آن عکسبرداری می شود بهترین حالت صحنه را به صورت اتوماتیک انتخاب می کند .


سایر ویژگی ها  • لنز نیکور با عملکرد عالی  • پردازشگر تصویر EXPEED C2


  • فیلم برداری با کیفیت HD720p


  • سیستم پرتره هوشمند


  • حالت ردیابی سوژه


  • پشتیبانی از کارت حافظه Eye-Fi


  • کاهش محوشدگی سوژه متحرک
بدون قیمت
موجود نیست

دوربین دیجیتال کامپکت S800c

نیکون :: Nikon


از ثبت تصاویری باکیفیت فوق العاده که به آسانی نمی توانید با موبایل های هوشمند(اسمارت فون ها) بدست آورید، و نیز امکان ارتباط وایرلس اینترنتی که با دوربین های دیجیتال عادی غیر ممکن است، لذت ببرید. این دوربین به ترکیب قدرتمندی از سیستم عامل اندروید و عملکرد Wi-Fiمجهز شده است که امکان بارگذاری(آپ لود) آسان و سریع تصاویر را از دوربین به اینترنت فراهم می کند. حتی اگر شما نزدیک به یک نقطه اتصال Wi-Fiهم نباشید، می توانید به صورت وایرلس تصاویر را از دوربین تان به اسمارت فون ها یا تبلت ها انتقال دهید. ارتباط تصویری شخصی خودتان را با استفاده از بیش از 000/500 اپلیکیشن (دستورالعمل) موجود در Google playایجاد کنید.


حسگر تصویر CMOSروشن شده از پشت با 16 مگاپیکسل موثر در ترکیب با لنز نیکور EDبا بزرگنمایی اپتیکال 10 برابر و محدوده فاصله کانونی از واید انگل 25 میلی متر تا تله فوتوی 250 میلی متر،  قدرت ثبت تصاویری با جزئیات فوق العاده و وضوح عالی را به شما می دهد. همچنین عملکرد بسیار موثر ثابت کننده تصویر VRموجود در لنز قابلیت اصلاح و جبران لرزش های دوربین و در نتیجه ثبت تصاویری بدون محوشدگی و با حداکثر وضوح ممکن را تضمین می کند. صفحه نمایش فوق العاده شفاف و واضح OLEDاجازه می دهد که در هنگام عکسبرداری یا نمایش مجدد عکسها از کیفیت بالای  تصاویر نمایش داده شده  لذت ببرید.

بدون قیمت
موجود است

دوربین دیجیتال کامپکت حرفه ای Coolpix A

نیکون :: Nikon

دارای کیفیت اپتیکال قابل مقایسه با لنزهای قابل تعویض دوربین های دیجیتال SLR

علی رغم اندازه کوچک ، ساختار اپتیکی دقیق و ظریف این لنز نیکور بسیار کوچک 18/5 میلی با f/2.8به نحوی طراحی شده است که شارپنس استثنایی ، رنگ مایه های تدریجی ملایم ، اصلاح بسیار موثر کج راهی اسفریکال و خطای رنگی را برای ثبت تصاویری با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می کند.
بدون قیمت
موجود است

نیکون کولپیکس L27

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود است

نیکون کولپیکس S01

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود نیست

Nikon Coolpix S30

نیکون :: Nikon

طراحی محکم و بادوام برای همه
مقاوم در مقابل ضربه، مقاوم در مقابل نفوذ آب تا عمق 3 متر و مقاوم در مقابل ورود گردوغبار، طراحی کول پیکس S30 چنان است که با دستانی با اندازه های مختلف به راحتی می توان ان را در دست گرفته و عکسبرداری کرد. همچنین برای عکاسی در استخر و یا محیط های پرگرد وغبار کاملا ایمن است.

دکمه های بزرگ و طراحی بسیار آسان و کاربر پسند منوها
کول پیکس S30 دارای طراحی متقارن بسیار زیبا همراه با دکمه هایی بزرگ با چیدمان عالی و کاربرد بسیار راحت است. صفحه نمایش LCD بزرگ آن، منوها را پرنور و بسیار قابل فهم نمایش می دهد. و نیز دوربین تنها با فشار دکمه هایی کاملاً مستقل به سرعت آماده عکسبرداری یا فیلم برداری می شود.

عملکردهای دستی که عکسها را برای دیدن یا اشتراک گذاردن بسیار لذت بخش تر می کند.
یک اسلایدشو با جلوه های انیمیشن و پخش موزیک ایجاد کنید تا با دوستان یا فامیل از دیدن آن لذت ببرید. عملکرد داخلی ساخت آلبوم اجازه می دهد که برای دسترسی سریع در هر لحضه به عکسها ی مورد علاقه تان و لذت بردن از دیدن آنها بتوانید یک آلبوم داخلی ایجاد کنید. با هر عکس دو پیغام را می توانید ضبط کنید، این قابلیت فرصتهایی را برای به اشتراک گذاشتن افکار و خاطرات تان ایجاد کرده و یا می توانید توضیحاتی را به هر عکس برای دوستان یا مجبوب تان اضافه کنید.

سایر ویژگی ها
• حسگر تصویر CCD با 1/10 مگاپیکسل موثر
• پردازشگر تصویر نیکون EXPEED C2
• ضبط فیلم های (720p) HD
• 10 حالت صحنه ارتقاء یافته

 

صفحه ۱ از ۱