خوش آمدید کاربر میهمان | سبد خرید | ورود به سیستم | ثبت نام
با استفاده از «جستجوی پیشرفته» (واقع در سمت راست)، محصولات مورد نظر خود را بیابید.
۷۷۵,۰۰۰ تومان
موجود است

دوربین حرفه ای D750 به همراه لنز120-24 میلیمتری

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود نیست

دوربین حرفه ای D5600 به همراه لنز AF-P 18-55 میلیمتری

نیکون :: Nikon

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
موجود است

دوربین حرفه ای D3400 به همراه لنز AF-P 18-55 میلیمتری

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
به زودی

دوربین حرفه ای D5500 به همراه لنز AF-P 18-55 میلیمتری

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود است

بدنه دوربین حرفه ای Nikon D810 Body

نیکون :: Nikon

۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان
موجود است

کیت دوربین حرفه ای D7200 به همراه لنز 140-18 میلیمتر

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود است

دوربین دیجیتال کولپیکس Nikon Coolpix S8200

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود است

دوربین دیجیتال کولپیکس Nikon Coolpix S6200

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود است

دوربین دیجیتال کولپیکس Nikon Coolpix L27

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود است

دوربین دیجیتال کولپیکس Nikon Coolpix S4000

نیکون :: Nikon

۱,۸۸۰,۰۰۰ تومان
موجود است

دوربین حرفه ای D5300

نیکون :: Nikon

شروع قیمت از ۱,۸۸۰,۰۰۰ تومان
بدون قیمت
موجود نیست

بدنه دوربین حرفه ای Nikon D610 Body

نیکون :: Nikon

اجزای حیاتی برای یک ابزار توانمند : حسگر قطع FX ، پردازشگر EXPEED3 ، کنترل تصویر و لنزهای نیکور

حسگر تصویر CMOS قطع FX نیکون D610 ، محدوده دینامیکی وسیع ، و شارپنس فوق العاده دقیقی را ارائه می کند که در این راه لنزهای نیکور برای بیرون کشیدن حداکثر پتانسیل از این دوربین بسیار موثر هستند . پردازشگر تصویر EXPEED3 به راحتی اطلاعات فایل های بزرگ دریافت شده از حسگر را پردازش کرده و در همین حال کنترل تصویر داخلی دوربین نظر و دید شخصی شما را بر روی عکسها و ویدئوها اعمال می کند. این 4 عامل با ارزش عناصری بسیار مهم برای خلق تصاویری هستند که شما می خواهید.عکسبرداری پی در پی : کیفیت قطع FX با حداکثر سرعت 6 فریم در ثانیه

به لطف عملکرد بسیار سریع پردازشگر تصویر قدرتمند EXPEED3 و نیز مکانیزم حرکتی انحصاری که به طور مستقل حرکت آینه را برعهده دارد ، دوربین D610 قادر است با حداکثر سرعت تقریبی 6 فریم در ثانیه با قطع FX و تا حداکثر 100 عکس ، عکسبرداری پی در پی را انجام دهد.*1Based on CIPA Guidelines.

*2JPEG, excluding fine/Large in FX format (max. 51 shots) and normal/Large in FX format (max. 90 shots).پوشش کادر تقریبی 100% : قابلیتی اساسی و لازم برای کادربندی بسیار دقیق در منظره یاب

منظره یاب اپتیکال D610 ضریب پوشش تقریبی 100% را ارائه می کند که امکان ترکیب بندی دقیق تصاویر حاصله از حسگر تصویرقطع FX را تضمین می کند. و نیز بزرگنمایی تقریبی 7/0 برابر اجازه می دهد که به آسانی تمامی عناصرتصویری موجود در منظره یاب از جمله اطلاعات نمایش داده شده در آن را دیده و بررسی کنید. پوشش کادر و بزرگنمایی منظره یاب این دوربین دقیقاً مشابه سری های D4 و D3 بوده و عکسبرداری آسان و توأم با آرامشی را باعث می شوند*With a 50mm f/1.4 lens at infinity, -1.0 m-1.ویژگی های اصلی
 • حسگر تصویر CMOS قطع FX نیکون (24×9/35 میلی متر) با 3/24 مگاپیکسل موثر که تصاویری باکیفیت عالی ارائه می کند.

 • پردازشگر تصویر EXPEED3 مشابه آن چیزی که در سری های D800 , D4 به کار رفته است که حاصل آن عملکرد پردازش تصاویر در سطحی بالا و عالی است.

 • سیستم کنترل تصویر D610 به شما اجازه می دهد که : شارپنس ، کنتراست ، غلظت رنگ ، رنگ مایه و تنظیمات مختلف مربوط به مونوکرم و ... در هر دو حالت عکسبرداری و فیلم برداری را براساس آنچه که مورد نظرتان است به صورت دقیق انجام دهید.

 • حالت جدید رها سازی شاتر بدون صداQC) یا(quiet continuous  در D610 صدای حاصل از برخورد آینه را حتی در هنگام عکسبرداری تا 3 فریم در ثانیه تا آنجا که ممکن است کاهش می دهد.

 • با 7 نقطه فوکوس سازگار با f/8 ، عملکرد بسیار دقیق فوکوس حتی در هنگام نصب تله کانورتر 2x به لنزهای تله فوتو با کداکثر گشودگی دیافراگم f/4 امکان پذیر است.

 • سیستم تایید صحنه با دقت زیاد موقعیت سوژه ها را قبل از عکسبرداری تشخیص داده و تأیید کرده و قابلیت کنترل اتوماتیک دقیقی را در این زمینه ارائه می کند.

 • وارث مجموعه ای از مشخصات و عملکردهایی مشابه آنچه که در سری های D800 و, D4 ارائه شده است.  D610 این ویژگی ها را در بدنه ای که به نحوه قابل ملاحظه ای کوچکتر و سبکتر است ، ارائه می دهد.

 • شکاف کارت حافظه SD دوتایی سازگار با کارتهای حافظه سریع UHS-I  و, SDXC

 • عکسبرداری زمان بندی شده به شما اجازه می دهد که با فاصله های زمانی از قبل تعین شده به صورت اتوماتیک عکسبرداری کرده و یک فیلم را از یک فعالیت یا حرکت کند ذخیره کرده و سپس آن را با سرعت بالا نمایش دهید.

 • فلاش داخلی D610 دارای عملکرد فرماندهی فلاش است که از نورپردازی بدون سیم پیشرفته نیکون پشتیبانی می کند.
بدون قیمت
موجود است

دوربین دیجیتال کولپیکس NIKON DIGITAL COOLPIX L830

نیکون :: Nikon

لنز نیکور با بزرگنمایی اپتیکال 34 برابر اجازه می دهد که تصاویر کلوزآپ بسیار با کیفیتی از سوژه های متحرک واقع در فواصل دور گرفته و نیز عملکرد زوم دقیق دینامیک به شما اجازه می دهد که قدرت زوم را تا 68 برابر افزایش داده بدون اینکه وضوح بالای تصویر را از دست بدهید . به لطف وجود عملکرد موثر کاهش دهنده لرزش در لنز و نیز هند گریپ عالی دوربین حتی در هنگام بزرگنمایی کامل نیز می توانید تصاویری بدون محو شدگی ثبت کنید .

بدون قیمت
موجود است

دوربین دیجیتال کولپیکس NIKON DIGITAL COOLPIX P530

نیکون :: Nikon

۳,۳۵۰,۰۰۰ تومان
موجود است

کیت دوربين D7100/18-140mm Nikkor Lens

نیکون :: Nikon

۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
موجود است

کیت دوربین حرفه ای نیکون D3300 به همراه لنز AF-P 18-55

نیکون :: Nikon

ترکیب حسگر تصویر با قدرت تفکیک 24/2 مگاپیکسل موثر و بدون فیلتیر اپتیکال Low-pass همراه با پردازشگر تصویر جدید EXPEED 4 ثبت تصاویری با وضوح و جزئیات فوق العاده را باعث می شود . عملکرد کنترل تصویر به شما اجازه می دهد که کنترل و مدیریت کامل برروی تصاویرتان در هر شرایط عکسبرداری داشته باشید .

 

بدنه نیکون D3300 کوچک بوده و با وزن کم تقریبا 460 گرمی برای سفر و حمل و نقل اسان طراحی شده است . قابلیتهای این دوربین بسیار ارتقاء یافته از جمله محدوده حساسیت ISO آن افزایش یافته و از ISO 100 تا ISO 12800 را شامل می شود که بدین ترتیب می توان براحتی از داخل یک اتاق تا مناظر کوهستانی را با ان عکاسی  کرد.  شما همچنین می توانید همواره با عملکرد عالی کاهش دهنده نویز تصاویری فوق العاده ثبت کنید .

 

ا کاربرد 13 جلوه ویژه و گزینه های فهرست رتوش که ویرایش تصاویر در داخل دوربین را امکان پذیر می کنند ، خلاقیت های خود را بروز دهید . جلوه های ویژه جدیدی از جمله : تصویرسازی عکس ، پانورامای آسان ، حالت بسیار پرطراوت و پاپ سطح تصویرسازی شما را ارتقاء می دهند .

 

با این دوربین می توانید فیلم های FULL HD 1080/60p بگیرید که دارای جزئیات و وضوح فوق العاده ای همچون عکسهای ثابت باشند . همچنین می توانید جلوه های ویژه را به فیلم هایی که می گیرید اضافه کنید .

 

در رنگ های : قرمز ، خاکستری و مشکی ارائه می شود که می توانید براساس سلیقه شخصی تان هر یک را انتخاب کرده و بر این اساس لنزها و سایر وسایل جانبی متناسب با آن رنگ را برای ایجاد هماهنگی مورد نظرتان انتخاب کنید .

بدون قیمت
طبق سفارش

بدنه دوربین حرفه ای نیکون D4

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود است

دوربین کولپیکس نیکون S30

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود نیست

بدنه دوربین حرفه ای نیکون D4s

نیکون :: Nikon
 

 

 

تجربه قدرت کامل

 

با ارائه 2/16 مگاپیکسل موثر همراه با محدوده حساسیت از 100 تا 600/25 (با قابلیت توسعه از 50 تا 600/409) و پردازشگر تصویر جدید EXPEED4 در ترکیب با حسگر تصویر CMOS قطع FX ، تصاویری با وضوح و رنگ های عمیق و فوق العاده خلق کنید. علاوه براین حسگر RGB - 000/91 پیکسلی کامل کننده سیستم تایید صحنه پیشرفته آن برای ارائه فوکوس استثنایی برای هر فریم است.

 

 

 

 

عکسبرداری با سرعت برق

 

تمامی جزئیات در D4s به منظور ارائه محصولی کامل طراحی و مهندسی شده است . این دوربین فوق العاده قدرتمند و سریع قادر است با سرعت بسیار بالای تقریبی 11 فریم در ثانیه همزمان با عملکرد ردیابی با فوکوس اتوماتیک (AF) و نوردهی اتوماتیک (AE) را تا حداکثر 200 عکسبرداری انجام داده و به شما اجازه می دهد تا تصاویری فوق العاده  از سوژه های متحرک ثبت کنید . با زمان شروع به کار تقریبی 12/0 ثانیه و تاخیر عملکرد شاتر تقریبی 042/0 ثانیه با D4s هیچ لحظه ای را از دست نخواهید داد.

 

 

عملکرد استثنایی فوکوس و ردیابی

 

تصاویری با وضوح و شفافیت مورد انتظار برای تمامی سوژه های پرتحرک شما ، در طراحی D4s برای علکرد فوکوس اتوماتیک (AF) گزینه های زیادی در نظر گرفته شده است تا حتی در سخت ترین شرایط ممکن هم عملکرد فوق العاده ای ارائه کند . با 51 نقطه فوکوس این دوربین قادر است تا سوژه را در سرتاسر فریم ردیابی کرده و به شما اجازه می دهد که آن را فوکوس مجدد کرده و سریعاً روی سوژه تان قفل کنید ، حتی اگر در ابتدا فوکوس روی پس زمینه انجام شده باشد .

 

حالت جدید فوکوس اتوماتیک گروهی – منطقه ای ، فوکوس روی پس زمینه را کاهش داده است تا شما بتوانید همواره فوکوس بهتر و دقیقتری داشته باشید و بواسطه وجود 15 نقطه فوکوس متقاطع (صلیبی) واقع در بخش مرکزی فریم ، دوربین می تواند به سرعت سوژه را تشخیص داده و شناسایی کند . همچنین D4s برای انعطاف پذیری بیشتر از دیافراگم های بازتر از f/8 هم پشتیبانی می کند . حتی هنگامی که از تله کانورتورهای 1.4x یا 1.7x هم استفاده می شود فوکوس کردن عملکردی ابتدایی می شود تا شما بتوانید برای ثبت عکسهای عالی روی سوژه تان تمرکز داشته باشید .

 

 

بدنه فوق العاده خوش ساخت و تمیز

 

بدنه سبک وزن و بسیار محکم نیکون D4s با دقت فوق العاده از آلیاژ مگنزیوم ساخته شده است و بطور کامل در مقابل گردو غبار و قطرات آب درزگیری و عایق بندی شده است . همچنین D4s دارای گریپ بهتر و عمیق تر با دکمه های لمسی بیشتر برای ارتقاء قابلیت های کاربردی و در دست گیری راحت تر در حین عکسبرداری است .
 

 

نمایشگرهایی به شفافیت کریستال

 

نیکون D4s اکنون دارای منظره یابی با منشور پنج وجهی شیشه ای شفاف تر با پوشش 100% فریم و در کنار آن نمایشگر اطلاعات پیشرفته تری در منظره یاب است که اطلاعات به صورت منطقی و با وضوح کامل با آیکون های مربوطه در آن چیده شده و دیده می شوند . همچنین D4s دارای یک صفحه نمایش LCD 2/3 اینچ تخت 000/921 نقطه ای با زاویه رویت وسیع بوده و به نحوی طراحی شده است که تاثیر انعکاسهای داخلی را حذف کرده و اطلاعات را به صورت شفاف و واضح نمایش می دهد . یکی از مشخصات فوق العاده صفحه نمایش جدید این است که می توانید به صورت شخصی رنگهای صفحه نمایش را با دقت بیشتر و به صورت دلخواه تان تنظیم کنید .

 

 

 

 

 

ثبت دقیق وقایق در لحظه وقوع

 

تعریفی جدید برای برتری ، نیکون D4s از فرمت ضبط فیلم 60/50p استفاده می کند که حرکات سوژه را به صورت طبیعی و روان تر و تغییرات در نوردهی را به صورت ملایم ارائه می کند ، حتی هنگامیکه در روشنایی صحنه به صورتی چشمگیر تغییراتی ایجاد شود . یکی از 3 گزینه منطقه ای تصویر را می توانید انتخاب کنید که شامل : فرمت فیلم برداری براساس قطع FX ، فرمت فیلم برداری بر اساس فرمت DX و یا کراپ 1080×1920 است .

 

امکان تنظیم کیفیت ضبط و سطح صدا همراه با محدوده فرکانس (به صورت آوازی یا عریض) انعطاف پذیری بیشتری را در حین ضبط فیلم به شما ارائه می کند تا از این امکانات حرفه ای تر لذت ببرید .

 

علاوه براین ، پشتیبانی از HDMI اجازه می دهد به سرعت تصاویر گرفته شده را در نمایش مجدد دیده و کیفیت آنها را بررسی کنید . برای صدایی واضح و شفاف تر می توان از حالت کاهش نویز با میکروفن داخلی استفاده کرد . در هنگام استفاده از حالت "M" نیز می توان از کنترل اتوماتیک ISO استفاده کرد که اجازه می دهد برای ضبط فیلم بتوان از بالاترین تنظیمات ISO هم استفاده کرد .

 

 

حیطه عملکرد پویا

 

به لطف الگوریتم های پیشرفته تر، وایت بالانس (WB) نتایجی بسیار دقیق تر ثبت کرده و تحت شرایط نوری مختلف رنگ مایه های پوست را دقیق تر و پرطراوت تر ارائه کرده و کارایی بالاتری را در هنگام عکسبرداری بروز می دهد . همچنین  D4s دارای گزینه وایت بالانس نقطه ای است که به شما اجازه می دهد در حین عکسبرداری در حالت نمایش زنده وایت بالانس را حتی از یک بخش سفید یا خاکستری بسیار کوچک در فریم از قبل تنظیم کنید .

 

پس از اینکه عکسبرداری کردید ، اطلاعات به کارت حافظه موجود منتقل می شوند ، D4s دارای شکاف کارت حافظه دوتایی و سرعت انتقال فوق العاده اطلاعات به هر یک از کارت های حافظه موجود در آن است . شبکه سیمی             

 

(Wired LAN 1000BASE-T)  اکنون با سرعت انتقال بالاتری عمل کرده و به نحو قابل ملاحظه ای زمان انتقال را کاهش می دهد .

 

عکسبرداری آسان بدون صدا

 

فقط D4s است که اجازه می دهد لذتی ناب را در هنگام عکسبرداری تجربه کنید . عملکرد های هوشمند دوربین همراه با اطلاعات راهنمای اضافی همانند یک نشانگر برای عکسبرداری پی در پی با استفاده از حالت بی صدای عملکرد شاتر – چنانکه می توانید از این عملکرد های حرفه ای با درایت و آگاهی کامل استفاده کنید .

 

 

 

 

مجموعه فوق العاده ای از وسایل جانبی

 

عکاسی ماجراجویانه جدیدی را با اعتماد به نفس کامل شروع کرده و پتانسیل کامل D4s را با محدوده گسترده لنزهای نیکور کشف کنید . قابلیت های خلاقانه خود را با مجموعه ای از وسایل جانبی بی نظیر همانند سیستم نورپردازی خلاق نیکون ، وسایل وایرلس ، دستگاه GPS و .. گسترش دهید .

بدون قیمت
طبق سفارش

CAMBO Wide RS

کمبو :: CAMBO

۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
موجود است

سیستم X2PRO ویژه دوربین های DSLR

کمبو :: CAMBO

بدون قیمت
موجود نیست

دوربین دیجیتال کامپکت Coolpix S3500

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود است

دوربین دیجیتال کامپکت Coolpix S2700

نیکون :: Nikon


دوربین باریک و دوست داشتنی با زوم 6 برابر و واید انگل 26 میلی متر

عکاسی با این دوربین برای همه بسیار آسان است . لنز زوم نیکور با بزرگنمایی اپتیکال 6 برابر که از واید انگل 26 میلی متر تا تله فوتوی 156 میلی متر را پوشش می دهد همراه با عملکردهای بسیار آسان و کاربرپسند ، با این مشخصات عکاسی کردن با این دوربین برای همگان بسیار آسان و لذت بخش است .


عملکردهای عکسبرداری و ویرایش تصویر متنوع

در هنگام عکسبرداری یا فیلم برداری با استفاده از جلوه های ویژه ای همچون : ملایم کردن ، سپیای نوستالژیک ، انتخاب رنگ ، مونوکروم پرکنتراست و .. اهدافتان را بیان کنید . این عملکرد را می توانید حتی بر روی عکسهایی که قبلاً گرفته اید هم اعمال کنید .


قدرت تصویر برداری عالی با 16 مگاپیکسل موثر

حسگر تصویر CCDاین دوربین 16 مگاپیکسل موثر برای ثبت تصاویری بسیار واضح و دارای جزئیات دقیق ارائه می کند . با کمک پردازشگر تصویر قدرتمند EXPEED C2تصاویر به سرعت پردازش شده و با نهایت و فاداری نسبت به سوژه اصلی ثبت می شوند .


انتخابگر اتوماتیک صحنه به آسانی بهترین حالت ممکن را انتخاب می کند .

همه می توانند به آسانی از هر سوژه ای که می خواهند عکسبرداری کنند . انتخابگر اتوماتیک صحنه از بین 6 حالت صحنه موجود (پرتره ، پرتره در شب ، منظره ، منظره در شب ، ضد نور یا کلوزآپ ) و براساس سوژه یا صحنه ای که از آن عکسبرداری می شود بهترین حالت صحنه را به صورت اتوماتیک انتخاب می کند .


سایر ویژگی ها • لنز نیکور با عملکرد عالی • پردازشگر تصویر EXPEED C2


 • فیلم برداری با کیفیت HD720p


 • سیستم پرتره هوشمند


 • حالت ردیابی سوژه


 • پشتیبانی از کارت حافظه Eye-Fi


 • کاهش محوشدگی سوژه متحرک
بدون قیمت
موجود نیست

دوربین دیجیتال کامپکت S800c

نیکون :: Nikon


از ثبت تصاویری باکیفیت فوق العاده که به آسانی نمی توانید با موبایل های هوشمند(اسمارت فون ها) بدست آورید، و نیز امکان ارتباط وایرلس اینترنتی که با دوربین های دیجیتال عادی غیر ممکن است، لذت ببرید. این دوربین به ترکیب قدرتمندی از سیستم عامل اندروید و عملکرد Wi-Fiمجهز شده است که امکان بارگذاری(آپ لود) آسان و سریع تصاویر را از دوربین به اینترنت فراهم می کند. حتی اگر شما نزدیک به یک نقطه اتصال Wi-Fiهم نباشید، می توانید به صورت وایرلس تصاویر را از دوربین تان به اسمارت فون ها یا تبلت ها انتقال دهید. ارتباط تصویری شخصی خودتان را با استفاده از بیش از 000/500 اپلیکیشن (دستورالعمل) موجود در Google playایجاد کنید.


حسگر تصویر CMOSروشن شده از پشت با 16 مگاپیکسل موثر در ترکیب با لنز نیکور EDبا بزرگنمایی اپتیکال 10 برابر و محدوده فاصله کانونی از واید انگل 25 میلی متر تا تله فوتوی 250 میلی متر،  قدرت ثبت تصاویری با جزئیات فوق العاده و وضوح عالی را به شما می دهد. همچنین عملکرد بسیار موثر ثابت کننده تصویر VRموجود در لنز قابلیت اصلاح و جبران لرزش های دوربین و در نتیجه ثبت تصاویری بدون محوشدگی و با حداکثر وضوح ممکن را تضمین می کند. صفحه نمایش فوق العاده شفاف و واضح OLEDاجازه می دهد که در هنگام عکسبرداری یا نمایش مجدد عکسها از کیفیت بالای  تصاویر نمایش داده شده  لذت ببرید.

بدون قیمت
طبق سفارش

دوربین دیجیتال نیکون DSLR Df

نیکون :: Nikon

استفاده از گردونه مکانیکی و فلزی بزرگ آن ، عکاسان تجربه ارتباط مستقیم بیشتری را با دوربین شان کسب خواهند کرد. این کوچکترین و سبکترین بدنه قطع FX نیکون تا کنون است که کیفیت تصویری مشابه D4 را در تمام محدوده از پایین ترین تا بالاترین ISO خود ارائه می کند. نیکون Df تلفیقی از عملکرد دستی بسیار دقیق مکانیکی و کیفیت تصویری فوق العاده دوربین بی همتای D4 را به نمایش گذاشته ، احساسات هنری را برانگیخته و الهام بخش عکاسان برای ورود به سطوحی جدید از خلاقیت ها فارغ از محدودیت های قبلی اعم از زمان ، مکان و مقدار نور موجود است.

گردونه های مکانیکی بزرگ بالای بدنه که از فلز سخت تراشکاری شده هستند اجازه می دهند کنترل نوردهی کاملاً دستی و بدون واسطه انجام شود. عکاسان به آسانی به ترکیب های متنوعی از عملکردهای خلاقانه دسترسی داشته که این امر به آنها کمک می کند تا عکسهایی متفاوت خلق کنند. این چیزی است که Df برای آن ساخته شده است : کمک کردن به عکاسان جهت بیان مجدد ایده های شان و ارائه خلاقیت های بیشتر با استفاده از گردونه های مکانیکی ، و پس از آن محقق ساختن نتایج حاصل از این ایده ها با استفاده از نوآوری های فوق العاده این دوربین. با  Df هر فریم دارای معنی و مفهوم دیگری خواهد شد.

 

نیکون Df دارای کوچکترین و سبکترین بدنه در بین دوربین های قطع FX نیکون بوده و به دنبال لذت بخش تر کردن کار با دوربین است، طراحی بدنه دوربین دارای زاویه های تیز از نمای خارجی تا گردونه های مکانیکی بزرگ آن است. عکاسان به آسانی می توانند این دوربین را همه جا با خود برده و به راحتی برای زمان طولانی از آن استفاده کنند.نیکون Df ترکیبی از ویژگی ها را ارائه می کند که مهمترین آنها عبارتند از : حسگر تصویر CMOS قطع FX و پردازشگر تصویر EXPEED3 هر دو مشابه D4 و هم چنانکه انتظار می رود کیفیت تصویری استثنایی و مشابه D4 در تمامی محدوده حساسیت از ISO100 تا ISO 12800 .

بدون قیمت
موجود نیست

کیت دوربین دیجیتال نیکون D3200/18-55mm VR-II Nikkor lens

نیکون :: Nikon

 پردازشگر تصویر EXPEED3 (که مشابه همان است که در دوربین نیکون D4 قطع FXبکار رفته است) سرعت بسیاربالا ، عملکردهای ترکیبی و متنوع و قابلیتهای فوق العاده ای را ارائه می کند .

 در محیط های کم نور یا صحنه های ورزشی می توان عکسهایی بسیار واضح و با کمترین احتمال محوشدگی گرفت . محدوده وسیع حساسیت در حالت استاندارد از ISO 100 تا ISO 6400 بوده که می توان آن را تا ISO 12800 هم بالا برد .

 سیستم تایید صحنه می تواند با بررسی و تایید شرایط سوژه و صحنه قبل از عکسبرداری ، عکسهایی بسیار زیبا و واضح با فوکوس دقیق و نور و رنگ مناسب ارائه کند .

 عکسبرداری پی در پی با سرعت 4 فریم در ثانیه برای ثبت لحضات مهم و زودگذر

 صفحه نمایش LCDبزرگ 3 اینچ 921/000 نقطه ای با وضوح و شفافیت عالی و زاویه رویت وسیع

 مجموعه ای از حالت های صحنه متنوع جهت تنظیم مناسب ترین حالت براساس شرایط و محیط عکسبرداری و نوع سوژه همانند حالت عکسبرداری از کودک یا حالت منظره و ...

 انتخابگر اتوماتیک نوع صحنه که به صورت اتوماتیک و براساس نوع صحنه یا سوژه عکسبرداری ، مناسب ترین حالت صحنه را انتخاب می کند .

آداپتور بی سیم موبایل WU-1a(جداگانه) که عکسهای گرفته شده را به صورت بی سیم به دستگاه های هوشمند سازگار ارسال می کند. (جدید). بدنه با طراحی کوچک ، سبک وزن و بسیار باکیفیت، عملکرد فوق العاده آن را تضمین می کند (بدنه دو رنگ : مشکی و قرمز).

 عملکردهای متنوع ویرایش داخلی عکس همانند : رنگ انتخابی ، جلوه مینیاتور ، برش تصاویر و ..

بدون قیمت
موجود است

دوربین دیجیتال کامپکت حرفه ای Coolpix A

نیکون :: Nikon

دارای کیفیت اپتیکال قابل مقایسه با لنزهای قابل تعویض دوربین های دیجیتال SLR

علی رغم اندازه کوچک ، ساختار اپتیکی دقیق و ظریف این لنز نیکور بسیار کوچک 18/5 میلی با f/2.8به نحوی طراحی شده است که شارپنس استثنایی ، رنگ مایه های تدریجی ملایم ، اصلاح بسیار موثر کج راهی اسفریکال و خطای رنگی را برای ثبت تصاویری با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می کند.
بدون قیمت
موجود است

نیکون کولپیکس L27

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود است

نیکون کولپیکس S01

نیکون :: Nikon

بدون قیمت
موجود نیست

بدنه دوربین حرفه ای Nikon D600 Body

نیکون :: Nikon

حسگر تصویر جدید CMOSقطع FXنیکون همراه با عملکرد اپتیکال سطح بالای لنزهای نیکور ، مزیت های این حسگر تصویر دارای مگاپیکسل بالا را بسیار افزایش می دهد


این حسگر تصویر جدید CMOSقطع FXنیکون، 3/24 مگاپیکسل موثر را ارائه می کند . محدوده حساسیت از ISO100تا ISO 6400بوده و قابل توسعه تا ISO 50یا ISO 25600است.


بدنه کوچک و سبک وزن – کوچکترین و سبک ترین دوربین قطع FXنیکون
بدنه کوجک و سبک D600، 760 گرم وزن داشته و سبکترین در بین مدلهای قطع FXنیکون است . پوشش بالا و عقب بدنه برای دوام بیشتر از جنس آلیاژ مگنزیوم است . علاوه براین ، بخشهای مختلف به نحو موثری در برابر نفوذ رطوبت و گردوغبار همانند دوربین نیکون D800درزگیری شده است .


سیستم فوکوس اتوماتیک 39 نقطه ای قدرتمند که 7 نقطه سازگار با f/8 را برای عملکرد فوق العاده مالکیت سوژه ارائه می کند .نیکون D600مجهزبه ماژول حسگر فوکوس اتوماتیک Multi-CAM 4800است . 39 نقطه فوکوس سوژه را با دقت در بر گرفته و ردیابی می کنند . 9 حسگر متقاطع اغلب منطقه مرکزی مورد استفاده را شامل شده و 7 نقطه فوکوس (شامل 5 نقطه مرکزی و یک نقطه در سمت چپ و یک نقطه در سمت راست خط میانی آنها) که سازگار با f/8هستند.


سایر ویژگی ها


 


 • پردازشگر تصویر EXPEED3همانند پردازشگر بکار رفته در دوربین های نیکون D4و D800که عملکرد پردازش تصویر را با سرعت فوق العاده ارائه می کند .

 • محدوده وسیع حساسیت ISOاز ISO 100تا ISO 6400در حالت تنظیم نرمال و قابل توسعه به ISO 50تا ISO 25600

 • زمان تقریبی برای شروع به کار 13/0 ثانیه و تاخیر عملکرد شاتر تقریبی052/0 ثانیه و نیز سرعت عکسبرداری پی در پی 5/5 فریم در ثانیه (براساس برآوردهای CIPA)

 • منظره یا ب اپتیکال دارای منشور پنج وجهی جدید و ارتقاء یافته با ضریب پوشش تقریبی 100% باقابلیت نمایش خطوط راهنمای شبکه ای

 • شکاف کارت حافظه دوتایی SDبا پشتیبانی از کارت های حافظه SDXCو UHS-I

 • صفحه نمایش LCDبزرگ 2/3 اینچ 000/921 نقطه ای با زاویه رویت وسیع با شیشه تقویت شده باقابلیت کاهش انعکاس جهت رویت واضح و شفاف تر تصاویر

 • حالت فیلم برداری – Dچند منطقه ای FULL HDبا امکان انتخاب 2 فرمت فیلم برداری

 • سطح افق مجازی که تبدیل و چرخش جهت ها را کشف می کند

 • سازگار با آداپتور موبایل وایرلس WU-1b(اختیاری) که عکسبرداری از راه دور و ارسال تصاویربه یک دستگاه هوشمند را امکان پذیر می کند .

 • باتری پک MB-D14(اختیاری) که قابلیت عکسبرداری آسان عمودی را باعث می شود . 
بدون قیمت
موجود نیست

کیت دوربین دیجیتال D5200/18-55mm VR-II Nikkor lens

نیکون :: Nikon


حسگر تصویر کاملاً جدید و پیشرفته CMOSقطع DXنیکون با 1/24 مگاپیکسل موثر

 
مجموع پیکسل بالای 1/24 مگاپیکسل تصاویری بسیار باکیفیت با ثبت حداکثر جزئیات سوژه و وضوح و عمق تصویری عالی ارائه می کند. تصاویر حاصله حتی اگر برش داده شده و یا در ابعاد بزرگ هم چاپ شوند بازهم دارای وضوح عالی خواهند بود

 
سیستم فوکوس اتوماتیک 39 نقطه ای قدرتمند که عملکردهای ردیابی سوژه و تائید سوژه را با دقت فوق العاده در ترکیب با سیستم تائید صحنه ارائه می کند.

 
مجهز به ماژول حسگر فوکوس اتوماتیک Multi-CAM 4800DXبوده و با 39 نقطه فوکوس حتی سریعترین سوژه ها را با دقت ردیابی می کند. علاوه براین عملکرد فوکوس اتوماتیک منطقه ای – اتوماتیک، و عملکرد ردیابی 3 بعدی در ترکیب با سیستم تائید صحنه که از حسگر RGB2016 پیکسلی استفاده می کند ، ارتقاء یافته است.

 
بدنه در 3 رنگ و صفحه نمایش LCDمتحرک چند سوگرد که انعطاف پذیری در حین عکسبرداری را بالا برده است.

 


D5200در 3 رنگ : مشکی ، قرمز و برنزی ارائه می شود. این دوربین مجهز به یک صفحه نمایش LCDمتحرک چند سوگرد است که به شما اجازه می دهد تا آن را در هر زاویه ای که تمایل دارید تنظیم کنید. در مقایسه با استفاده از منظره یاب در حین عکسبرداری ، در هنگام استفاده از LCDمتحرک شما می توانید از زاویه های متنوعی شامل : از بالا ، از پایین و... و با ثبات کافی، عکسبرداری کنید. این قابلیت انعطاف پذیری در حین عکسبرداری و متعاقب آن خلاقیت در عکسبرداری را افزایش می دهد.

 


سایر ویژگی ها

  


 • جلوه های ویژه متنوع که شما را قادر می سازد تا از بیان های خلاقانه متنوع در عکسها و فیلم ها با تنظیمات مربوطه لذت مضاعف ببرید.

 • پردازشگر تصویر بسیار سریع و دارای عملکرد عالی EXPEED3با ساختاری مشابه آنچه که در دوربین سطح بالای نیکون D4به کار رفته است.

 • عکسبرداری پی در پی با سرعت بالای 5 فریم در ثانیه برای تضمین ثبت شدن تمام لحضات مهم در هنگام عکسبرداری

 • محدوده وسیع حساسیت ISOاز ISO 100تا ISO 6400(قابل افزایش تا ISO 25600) که باعث می شود بتوانید حتی در محیط های کم نور یا در صحنه های ورزشی تصاویری واضح و با حداقل محوشدگی ثبت کنید.

 • مجهز به میکروفن استریو (جدید) و قابلیت فیلم برداریFULL HD (1080×1920) با سرعت 50 یا 60 فریم (60i/50i)در ثانیه

 • رابط کاربری گرافیکی (GUI)جدید با قابلیت فهم و کاربرد بسیار آسان

 • صفحه نمایش LCDمتحرک چند سوگرد بزرگ 3 اینچ بسیار انعطاف پذیر 000/921 نقطه ای با زاویه رویت وسیع

 • منبع نیرو : باتری قابل شارژ EN-EL14با ظرفیت بالا و قابلیت عکسبرداری 500 فریم با یک شارژ کامل (براساس استاندارد CIPA)

 • سازگاری با آداپتور موبایل وایرلس WU-1a(اختیاری) که امکان انتقال بدون سیم تصاویر به دستگاههای هوشمند یا کامپیوتر تبلت را فراهم می کند.

 • سازگاری با کنترل کننده های از راه دور وایرلس WR-R10و WR-T10(اختیاری) (جدید) عملکرد کنترل از راه دور حتی اگر موانعی هم سر راه باشد تضمین شده و انجام می شود.

 • 16 حالت صحنه متنوع که امکان انتخاب حالتی متناسب با نوع صحنه یا سوژه عکسبرداری را ارائه می کند.

 • عملکردهای متنوع ویرایش تصویر که اجازه می دهد به آسانی پس از عکسبرداری، تصاویر را ویرایش کنید ، همانند پردازش تصاویر NEF(RAW)، برش دادن تصاویر و جلوه فیش آی و...
بدون قیمت
موجود نیست

Nikon Coolpix S30

نیکون :: Nikon

طراحی محکم و بادوام برای همه
مقاوم در مقابل ضربه، مقاوم در مقابل نفوذ آب تا عمق 3 متر و مقاوم در مقابل ورود گردوغبار، طراحی کول پیکس S30 چنان است که با دستانی با اندازه های مختلف به راحتی می توان ان را در دست گرفته و عکسبرداری کرد. همچنین برای عکاسی در استخر و یا محیط های پرگرد وغبار کاملا ایمن است.

دکمه های بزرگ و طراحی بسیار آسان و کاربر پسند منوها
کول پیکس S30 دارای طراحی متقارن بسیار زیبا همراه با دکمه هایی بزرگ با چیدمان عالی و کاربرد بسیار راحت است. صفحه نمایش LCD بزرگ آن، منوها را پرنور و بسیار قابل فهم نمایش می دهد. و نیز دوربین تنها با فشار دکمه هایی کاملاً مستقل به سرعت آماده عکسبرداری یا فیلم برداری می شود.

عملکردهای دستی که عکسها را برای دیدن یا اشتراک گذاردن بسیار لذت بخش تر می کند.
یک اسلایدشو با جلوه های انیمیشن و پخش موزیک ایجاد کنید تا با دوستان یا فامیل از دیدن آن لذت ببرید. عملکرد داخلی ساخت آلبوم اجازه می دهد که برای دسترسی سریع در هر لحضه به عکسها ی مورد علاقه تان و لذت بردن از دیدن آنها بتوانید یک آلبوم داخلی ایجاد کنید. با هر عکس دو پیغام را می توانید ضبط کنید، این قابلیت فرصتهایی را برای به اشتراک گذاشتن افکار و خاطرات تان ایجاد کرده و یا می توانید توضیحاتی را به هر عکس برای دوستان یا مجبوب تان اضافه کنید.

سایر ویژگی ها
• حسگر تصویر CCD با 1/10 مگاپیکسل موثر
• پردازشگر تصویر نیکون EXPEED C2
• ضبط فیلم های (720p) HD
• 10 حالت صحنه ارتقاء یافته

 

بدون قیمت
موجود نیست

بدنه دوربین حرفه ای Nikon D800

نیکون :: Nikon

نیکون D800/D800E دارای حسگر تصویر CMOS قطع FX نیکون با قدرت تفکیک 3/36 مگاپیکسل موثر بوده که بالاترین رزولوشن در میان دوربین های DSLR در دنیا است. این دوربین تصاویری با بافت، ظرافت و جزئیاتی همتراز با دوربین های بسیار باکیفیت قطع متوسط ارائه می کند.
سیستم تشخیص وتائید صحنه پیشرفته در هنگام عکسبرداری و رویت سوژه از طریق منظره یاب، تشخیص چهره را انجام می دهد. این ویژگی باعث دستیابی به کنترل بسیار دقیق بر عملکردهای اتوماتیکی همچون AF (فوکوس اتوماتیک) ، AE (نوردهی اتوماتیک) و AWB (تعادل نورسفید اتوماتیک) با استفاده از اطلاعات عملکرد تشخیص چهره، گردیده و اطلاعات آنالیز شده صحنه را جزء به جزء می آورد.
این دوربین می تواند فیلم هایی باکیفیت Full HD (1920x1080/30fps) و نیز فیلم های HD را با هر یک از دو قطع FX یا DX ضبط کند. شما براساس نیت خلاقه خود می توانید هر یک از این دو فرمت را انتخاب کنید.

سایر ویژگی ها
• محدوده حساسیت وسیع از ISO100 تا ISO 6400 قابل گسترش تا (ISO 50) Lo1 یا
Hi2 (ISO25600)
• پردازشگر تصویر جدید بسیار پیشرفته چند منظوره EXPEED 3 باعملکردی عالی
• سیستم فوکوس اتوماتیک 51 نقطه ای با ارتقاء عملکرد در تشخیص و پیدا کردن سوژه و فوکوس کردن در محیط های کم نور
• منظره یاب دارای منشور 5 وجهی شیشه ای با پوشش تقریبی 100% فریم (در قطع FX) و بزرگنمایی تقریبی 7/0 برابر
• صفحه نمایش LCD بزرگ 2/3 اینچ 000/921 نقطه ای با زاویه رویت وسیع با سطح شیشه ای تقویت شده و کنترل اتوماتیک روشنایی
• یونیت شاتر جدید پیشرفته تر که تا 000/200 مرتبه عملکرد تست شده و سرعت شاتر تا حداکثر 8000/1 ثانیه و سرعت همزمانی با فلاش شاتر تا حداکثر 250/1 ثانیه
• عکسبرداری پی در پی تقریبا تا حداکثر 4 فریم در ثانیه (با قطع FX) و تقریبا تا 5 فریم در ثانیه (با قطع DX)
• امکان استفاده از باتری پک MB-D12 (اختیاری) که می تواند سرعت عکسبرداری با قطع DX را تقریبا تا حداکثر 6 فریم در ثانیه افزایش دهد.

بدون قیمت
موجود نیست

Nikon 1 V1

نیکون :: Nikon

شما در حال مشاهده همه محصولات هستید